mobiilne moodulsaun teie krundile!

Mida me pakume?

Modulton OÜ on spetsialiseerunud ettevõte moodulehitiste valdkonnas. Meie peamisteks artikliteks on moodulsaunad ja moodulhooned. Pakume laias valikus ehitussoojakuid, olmesoojakuid, moodulsaunasid ja teisi moodulehitisi vastavalt kliendi soovidele. Meie käest saab parima hinna ja kvaliteedi suhtega moodulhoone. 

Moodulsauna standard mõõdud on 6m*3m. Pakume võtmed kätte sauna, mis sisaldab leiliruumi koos kerise ja kividega, pesuruumi koos veepaagi ja dušinurgaga , puhkenurka koos laua ja pinkidega. Moodulsaunale on võimalik lisada ka väike terrass. Vastavalt kliendi soovidele on võimalik siseruume muuta. Sauna seinad on 160mm paksusega, millest 100mm soojustus. Sauna toome kohale ühes tükis ning seda saab kohe kasutama hakata.

Vaadake veel meie erinevaid moodulehitisi.

Hind vastavalt Teie soovidele

Meie ettevõte pakub Teile kohandatud saunamooduleid väga mõistlike hindadega. Meie mõistlik hinnakujundus tähendab, et teie unistuste sauna loomine on nüüd taskukohane, ilma et peaksite ohverdama kvaliteeti või stiili. Valides meid, saate parima väärtuse oma investeeringule.

Любые сауны на ваш заказ

Наша компания посвящена созданию уникальных саун, которые отвечают потребностям клиентов. Наша команда способна выслушать ваши потребности, мечты и желания и превращать их в реальность. Будь то ваша мечта о минималистичном и современном дизайне или традиционном и природном стиле, мы можем настроить каждую деталь в соответствии с вашими личными предпочтениями.

Сауна вашей мечты ближе, чес вы думали

Свяжитесь с нами

    Modulton OÜ

    Suur-Sõjamäe 25a, Tallinn

    Телефон: +372 58 366 191

    Электронная почта: info@modulton.ee

    Прокрутить вверх